НУОУ

Оркестр університету провів звітний концерт у Центральному будинку офіцерів

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся звітний концерт оркестру Національного університету оборони України імені Івана Черняховського під керівництвом начальника оркестру – військового диригента майора Андрія Москви.

У програмі пролунали твори класичної музики, сучасних зарубіжних і вітчизняних композиторів, українські народні та військово-патріотичні пісні.

Особливе захоплення публіки викликали музичні твори у виконанні тріо тромбонів з оркестром, ансамблю саксофонів та солістів-вокалістів оркестру.

У концерті взяла участь солістка Національної філармонії України лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Каріна Кондрашевська, яка у форматі музичного проекту “Народна філармонія” активно підтримує своєю творчістю наших військових у місцях постійної дислокації та в зоні проведення АТО.

На концертний виступ оркестру завітали керівництво Військово-музичного управління ЗС України, диригенти і музиканти військових оркестрів, слухачі та викладачі університету, шанувальники духової музики.