НУОУ

Особовий склад університету бере участь у масштабних командно-штабних навчаннях “Непохитна стійкість ‒ 2017”

По всій території України тривають масштабні командно-штабні навчання “Непохитна стійкість ‒ 2017”.

“Продовжується процес відродження українського війська. Підрозділи з бойовим досвідом продовжують відточувати свою майстерність на військових полігонах. Масштабні командно-штабні навчання “Непохитна стійкість ‒ 2017”, які відбуваються за участі військових підрозділів, чергове свідчення цього”, ‒ на цьому наголосив на початку навчання Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

Очільник оборонного відомства також зауважив, що процес нарощування бойових спроможностей відбуватиметься й надалі “за рахунок масштабних навчань, щоб українські Збройні Сили були готові протистояти будь-яким загрозам та захистити свій народ”.

Активну участь у проведенні КШН беруть керівний склад університету, інститутів та центрів, а також наукові й науково-педагогічні працівники кафедр, слухачі університету, які виконують обов’язки в складі органів військового управління всіх рівнів.

Варто зазначити, що практика залучення слухачів університету до заходів оперативної (бойової) підготовки разом зі збільшенням кількості практичних занять на базі військ є вкрай важливим аспектом організації освітнього процесу. Подібні заходи для слухачів оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівня підготовки проводиться регулярно оскільки навчальними планами підготовки фахівців університету передбачений час для участі у заходах оперативної (бойової) підготовки за планом Генерального штабу Збройних Сил України. І дуже цінним є те, що цьогорічні КШН “Непохитна стійкість ‒ 2017” наповнені новим змістом у контексті реальних викликів та загроз національній безпеці держави. За словами заступника начальника університету з навчальної роботи полковника Сергія Салкуцана, залучення представників університету до командно-штабних навчань дає можливість слухачам поглибити теоретичні знання та набути практичних умінь і навичок, що дозволить офіцерам-випускникам у подальшому приймати адекватні управлінські рішення щодо застосування військ (сил) у сучасних умовах.