НУОУ

Особовий склад університету взяв участь у заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення Рекомендовані

8 травня командування та особовий склад університету спільно із представниками Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації взяли участь у традиційних урочистостях з нагоди Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Почесними гостями свята були народні депутати України, представники Київської міської державної адміністрації, ветерани війни та праці, представники Національної академії внутрішніх справ України, мешканці району, учнівська та студентська молодь.

Присутні поклали квіти до Солом’янського меморіалу загиблим воїнам, пам’ятних знаків та меморіальних дощок, що увічнюють пам’ять про події Другої світової війни.

‒ Сьогодні, ми віддаємо данину тим, хто поклав життя у боротьбі за свободу нашої Батьківщини у далекі 1941-1945 роки. Також ми шануємо і тих, хто загинув сьогодні, захищаючи Україну на сході. Честь їм, наша вічна пам’ять і пошана, ‒ зазначив Голова Солом’янської районної ради ветеранів генерал-лейтенант Борис Парафейніков.

На честь ветеранів Другої світової війни офіцери університету пройшли урочистою ходою.

Солісти військового оркестру університету взяли участь у святковому концерті.