НУОУ

Переможцями восьмої міжнародної Спартакіади стала збірна команда університету

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулося урочисте завершення восьмої міжнародної Спартакіади “Офіцерські старти”. Традиційно турнір присвячений воїнам, які мужньо і героїчно виконували свій військовий обов’язок в Афганістані. Тому перед нагородженням переможців Спартакіади ветеранам афганської війни, які нині передають бойовий досвід українським воїнам, вручили відзнаки Міністерства оборони України, Генерального штабу, а також Національного університету оборони України.

Цього року, крім міні-футболу, учасники турніру змагалися ще в двох видах спорту: настільному тенісі та кульовій стрільбі. Переможцем стала команда-лідер всіх ігор. Відтак головний приз, кубок Міністра оборони України, отримала збірна Національного університету оборони України. Друге загальнокомандне місце посіла команда Генерального штабу Збройних Сил України, третє – збірна команда Повітряних Сил Збройних Сил України.

– У будь-якому змаганні є переможці і переможені, але головне – це участь, взаємодія, спілкування. Вітаю всіх спортсменів. Дякую, що взяли участь у міжнародній Спартакіаді. Це є підтримка університету, Збройних Сил України і нашої держави в цілому. Перемогла дружба – дружба між нашими країнами та арміями, – підкреслив начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-полковник Генадій Воробйов.

Переможцями у настільному тенісі стала збірна команда Національної академії Служби безпеки України. У змаганнях з кульової стрільби перше місце посіла збірна Збройних Сил Республіки Польщі, а у міні-футболі перемогла команда Національного університету оборони України.

– Хочу подякувати від імені військового аташе за запрошення на турнір. Сподіваюся, що цей захід буде поширюватися, і з роками наша дружба і співпраця буде ще міцнішою, – наголосив помічник військового аташе Республіки Польща майор Маріуш Садовскі.

Спартакіада “Офіцерські старти” є благодійним заходом, тому литовські спортсмени приїхали не лише змагатися, але й привезли медикаменти для українських воїнів, які воюють на сході країни.

– Ми стояли пліч-о-пліч під час спортивних змагань. Це є свідченням того, що ми можемо сподіватися один на одного, коли виникне необхідність захищати наші країни, – зауважив заступник військового аташе посольства Литовської Республіки в Україні підполковник Норкус Альгідрас.

Усі команди Спартакіади отримали пам’ятні сувеніри, а також побажали, щоб кількість учасників збільшувалася з кожним роком.