НУОУ

Підписано Додаткову угоду про підготовку військовослужбовців Китайської Народної Республіки в Україні

.

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського відвідала військова делегація Національної визвольної армії Китаю. Сторони обговорили пріоритетні напрямки співробітництва в галузі військової освіти між Україною та Китайською Народною Республікою. Після плідної дискусії підписано Додаткову угоду про підготовку військовослужбовців Китайської Народної Республіки у військових начальних закладах Міністерства оборони України. Вже з наступного року китайські партнери планують направити на навчання в Україну більшу кількість офіцерів.

– Нам приємно, що ви високо цінуєте військову освіту в Україні і направляєте своїх фахівців на навчання до нас. Розширення і поглиблення співпраці не лише корисне для оборонних відомств обох країн, а й зміцнює дружні відносини між нашими народами, – зазначив директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Микола Садовський..

Варто зазначити, що протягом 17 років Національний університет оборони України здійснює підготовку військовослужбовців армії КНР. .

– Між збройними силами наших країн зберігаються гарні відносини. Наші військовослужбовці задоволені підготовкою. Ми цінуємо знання, отримані в університеті. Ваші викладачі мають бойовий досвід і проводять дослідження у військовій сфері. Ми налаштовані поглибити співпрацю, – наголосив начальник Управління освіти Головного управління бойової підготовки Центрального воєнного комітету Китайської Народної Республіки старший полковник Шинь Юецзинь..