НУОУ

Підписано Меморандум про співпрацю між університетом та Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві Рекомендовані

У проведенні Вищих академічних курсів з питань запобігання корупції для представників Генерального штабу, військових частин та підрозділів Збройних Сил України взяли участь представники Головного територіального управління юстиції у місті Києві. Щодо правових засад запобігання корупції та механізмів, які для цього існують, перед слухачами виступив очільник столичної юстиції Станіслав Куценко.

В рамках зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю між Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського та Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві. Відтепер представники структурних підрозділів територіального управління залучатимуться для проведення навчальних занять зі слухачами університету.

‒ Налагодження співпраці з юстицією є свідченням нашої відкритості у спілкуванні й прагненні спільного вирішення тих завдань, які стоять перед нами щодо удосконалення правопросвітньої діяльності, ‒ зазначив начальник університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.