НУОУ

В університеті підведено підсумки минулого навчального року та визначено завдання на 2017-2018 навчальний рік

На завершення триденного навчального-методичного збору наукових, науково-педагогічних працівників та офіцерів постійного складу університету перед учасниками заходу виступив керівник навчального закладу генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Він констатував, що під час збору було підведено підсумки діяльності університету у 2016–2017 навчальному році, в інститутах, кафедрах, центрах визначені основні завдання на 2017–2018 навчальний рік. Крім цього вироблено єдині підходи до організації освітнього процесу в університеті наступного навчального року, в змісті навчання враховано досвід підготовки та застосування військ (сил) в антитерористичній операції, а також визначені шляхи удосконалення підходів до підготовки військових фахівців у контексті виконання рішення колегії Міністерства оборони України від 23 травня 2017 року. Отже, мета навчально-методичного збору досягнута.

Начальник університету довів до учасників збору основні завдання, які необхідно буде виконувати численному колективу провідного військового вишу у 2017–2018 навчальному році.

Зокрема, з навчальної та методичної роботи це ‒ якісна організація та провадження навчальної роботи відповідно до вимог Закону України “Про вищу освіту”, керівних документів Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України щодо підготовки військових фахівців зі ступенем вищої освіти “магістр”, підвищення кваліфікації офіцерів та державних службовців, підготовки національного персоналу та керівного складу національних контингентів, підготовки та підвищення кваліфікації іноземних військовослужбовців відповідно до міждержавних контрактів (угод), розширення підготовки громадян України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, за кошти державного бюджету.

Основними завданнями у новому навчальному році з наукової та науково-технічної діяльності є проведення наукових досліджень з актуальних проблем національної безпеки України у воєнній сфері, будівництва та розвитку Збройних Сил України, підготовки, застосування та всебічного забезпечення Збройних Сил України, військово-технічної політики.

Якісне виконання вищезазначених завдань залежить від належного морально-психологічного забезпечення, основними завданнями якого на наступний навчальний рік залишаються проведення цілеспрямованої роботи щодо збереження життя і здоров’я особового складу університету, створення належних умов для проходження військової служби, організації навчального процесу та трудової діяльності, організація та проведення заходів щодо вивчення, формування і підтримання належного рівня морально-психологічної готовності особового складу університету до якісного опанування освітнього процесу. Крім цього важливими аспектами цього напрямку діяльності університету є проведення ефективних заходів щодо вивчення, прогнозування та підтримання на належному рівні військової і трудової дисципліни та морально-психологічного стану всіх категорій особового складу, проведення системного моніторингу, оперативного реагування та вирішення проблем соціального характеру військовослужбовців і працівників Збройних Сил України та членів їх сімей.

Наступного навчального року університетом проводитимуться важливі заходи міжнародного військового співробітництва, що надасть можливість зміцнювати авторитет університету у міжнародному військовому середовищі.

Начальник університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко також наголосив на необхідності продовження здійснення належного матеріально-технічного забезпечення (логістики) для якісного забезпечення освітнього процесу та усіх напрямів діяльності військового вишу.

Наприкінці керівник університету висловив вдячність усім присутнім за активну участь в організації та проведенні навчально-методичного збору, а також усьому колективу за підтримку та побажав успіхів у подальшій роботі в новому навчальному році.

Також перед учасниками заходу виступила голова профспілкового комітету університету Надія Бринцева.