НУОУ

Практичні заняття зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони на базі військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України

У період з 18 по 20 квітня 2017 року зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони проведені практичні заняття на базі військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України. На заняттях відпрацьовувались питання щодо підготовки та безпосередньої роботи на командних пунктах бригади тактичної авіації, зенітної ракетної та радіотехнічної бригад з використанням комплексу засобів автоматизації, а також організації матеріально-технічного забезпечення військових частин, враховуючи при цьому досвід участі військ (сил) в антитерористичній операції.

– Під час проведення занять ми також акцентуємо увагу на вкрай важливих питаннях організації охорони та оборони аеродромів та інших військових об’єктів, маскування, здійснення маневру, тобто збереження своїх сил та засобів – підкреслює начальник інституту авіації та протиповітряної оборони полковник Віталій Тюрін.

Варто зазначити, що практичні заняття на базі військових частин є завершальним етапом проведення комплексної методичної тактичної задачі та підготовкою до бригадних командно-штабних навчань.