НУОУ

Серед випускників факультету підготовки офіцерів запасу університету ‒ чимало представниць чарівної статі Рекомендовані

Ми випадково зустріли цю тендітну дівчину на військовому полігоні. Серед натовпу студентської молоді її відразу було примітно через довгу косичку та виразні очі.

Познайомились. Нещодавно Анастасія Василенко, закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова. Вона ‒ викладач зарубіжної літератури та англійської мови.

Донька офіцера. Вирішила дослухатися поради батька ‒ пройти військову підготовку за програмою підготовки офіцера запасу. Стовідсотковий «гуманітарій» Настя серед військових спеціальностей обрала «Бойове застосування наземної артилерії». Через декілька тижнів вже завершує навчання на факультеті підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Сором’язливо посміхаючись, дівчина нам відкрила маленьку таємницю, що хотіла би пов’язати своє життя з артилерією. Остаточне рішення вона ще не прийняла, але розглядає перспективу продовжити службу в одній із артилерійських бригад.

‒ Коли я вирішила стати офіцером запасу, хотіла довести собі, що я це зможу. І я це зробила! Вже через пару тижнів отримаю звання. А всім молодим людям, які вагаються щодо військової підготовки, хочу із впевненістю сказати: «Варто спробувати ! У вас все вийде!»