НУОУ

Представник університету взяв участь у черговому засіданні Робочої групи з питань дистанційної освіти в Італії в рамках програми НАТО DEEP Рекомендовані

Представник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, старший науковий співробітник Центра імітаційного моделювання підполковник Максим Тищенко, взяв участь у черговому засіданні Робочої групи з питань дистанційної освіти Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій програми “Партнерство заради миру”, (м. Рим, Італія). Захід проводився у рамках Програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (Defence Education Enhancement Program – DEEP).

Сьогодні дистанційне навчання розглядається як перспективний та ефективний засіб забезпечення освітнього процесу. За доповідями учасників робочої групи, представників з Австрії, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Румунії, США, Фінляндії, Грузії, Азербайджану, Македонії, у більшості збройних сил зазначених держав створені та успішно використовуються платформи дистанційного навчання із виходом до мережі Інтернет.

Під час міжнародної зустрічі вивчався досвід військових навчальних закладів НАТО та країн-партнерів щодо впровадження у навчальний процес технологій та методик дистанційного навчання. Також розглядалися практичні аспекти застосування у процесі підготовки військових фахівців технологій дистанційного навчання з метою впровадження цього досвіду у навчальний процес закладів вищої освіти Збройних Сил України.

Представник університету підполковник Максим Тищенко виступив в ході заходу із доповіддю за темою “Можливості Збройних Сил України у сфері дистанційного навчання та перспективи розвитку”. Учасникам засідання була надана інформація щодо наявних досягнень та подальших шляхів впровадження технологій дистанційного у Збройних Силах України.