НУОУ

Представники університету беруть участь у командно-штабному тренуванні з органами військового управління Збройних Сил України

В Збройних Силах України проводиться командно-штабне тренування з метою набуття спроможностей органами військового управління з планування застосування та управління силами.

До тренування залучено особовий склад органів управління Збройних Сил України та представники університету в якості посередників при органах військового управління ВМС ЗС України, зокрема, начальник кафедри капітан 1 рангу Степан Яким’як та професор кафедри капітан 1 рангу Андрій Гриценко.

Головним питанням, що відпрацьовується під час тренування, є набуття спроможностей з планування застосування та управління силами (військами) ВМС ЗС України в ході ведення бойових дій.

Завдяки залученню до навчання науково-педагогічних працівників університету досвід проведення цього важливого заходу підготовки військ (сил) буде ретельно вивчено і використано у підготовці слухачів та дослідженнях, що проводяться в університеті.