НУОУ

Представники університету показали високі результати у XI Чемпіонаті Світу з військово-спортивних багатоборств

Днями у Харкові завершився XI Чемпіонат Світу з військово-спортивних багатоборств у розділі “Бойове двоборство”, участь у якому взяли 535 спортсменів з 19 країн світу.

Організаторами змагань виступили громадська організація “Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств” та громадська спілка “Міжнародна організація Військово-спортивних багатоборств”.

До складу національної збірної України увійшло чотири спортсмени з Київської області: Віктор Дубровін (тренер команди НУОУ імені Івана Черняховького), Артур Чорний, Денис Мартиненко та Катерина Костріца. А також шість спорстменів потрапили у делегацію представників нашої держави, серед яких двоє представляють команду університету ‒ начальник кафедри авіації інституту авіації та ППО полковник Володимир Герасименко та офіцер відділу експлуатації та ремонту фондів майор Володимир Купрін.

В перший же день наші спортсмени взяли участь у змаганнях із розділу “Стрільба” та продемонстрували хороші результати. Наступного дня проявили свою майстерність у “Всестильовому бою”. Протягом усього чемпіонату наші спортсмени демонстрували високий рівень підготовки, хорошу техніку і сильну жагу до перемог.

У підсумку змагань зі стрільби та всестильового бою офіцери університету посіли наступні місця:

тренер команди Дубровін В. М.: 1-ше місце версія Б-2, 1-ше місце версія Б-5, 2-ге місце версія Б-1, 3-тє місце версія Б-6;

полковник Герасименко В. В. – 2-ге місце версія Б-3;

майор Купрін В. В. – 3-тє місце версія Б-5.