НУОУ

Представники університету у складі збірної учасників АТО провели товариський матч зі збірною Федерації футболу України

У рамках заходів, присвячених проведенню в Києві основного раунду кваліфікації чемпіонату Європи з футзалу, 9 квітня в Палаці спорту відбулася товариська гра між збірною командою Федерації футболу України та Асоціації футзалу України, у складі якої грали перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, президент Асоціації футзалу України Сергій Владико, головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко, головний тренер СК “Енергія” Валерій Легчанов та інші, зі збірною командою учасників АТО, сформованою на базі команди Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Збірна учасників АТО продемонструвала гідний рівень як фізичної підготовленості, так і технічної майстерності. Товариська зустріч закінчилася з рахунком 6:3 на користь військовослужбовців, і досвід, якого вони набули від гравців збірної Федерації футболу, є запорукою майбутніх перемог.

Ідея товариського матчу виникла після проведення Ліги з футзалу учасників АТО, яка проводилися у м. Вишневе. За підсумками цього турніру кращі представники з кожної команди були включені до збірної, яку сформували на базі команди НУОУ – переможця турніру. Ініціатором зустрічі була Федерація футболу України. Це дуже знаково, що в такий складний час йде співпраця між військовими і керівними органом українського футболу.

– Всі ми палко вболіваємо за збірну України з футзалу, бажаємо їй успіхів і всім складом будемо присутні на матчах основного раунду кваліфікації чемпіонату Європи з футзалу, – сказав капітан збірної з футзалу учасників АТО Дмитро Погребняк.

Про важливість зустрічей з учасниками АТО не тільки на футбольних майданчиках, а й за їх межами розповів віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко:

– Федерація футболу України та Асоціація футзалу України є надійними соціальними партнерами наших Збройних Сил. Це вже не перша наша спільна подія з хлопцями, які виконували та зараз виконують бойові завдання в зоні АТО, а це – представники майже усіх силових структур нашої країни. Коли в нас з’являється вільний час, ми обов’язково зустрічаємося не тільки на матчах національних збірних з футболу та футзалу на трибунах, а й намагаємося зіграти у футбол між собою. Ми будемо прагнути, щоб таких ігор було набагато більше, аби наші військовослужбовці могли відволіктися від поточних справ і завдяки футболу відновитися психологічно, по-дружньому поспілкуватися між собою.