НУОУ

Представники університету взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології»

Представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського начальник гуманітарного інституту доктор психологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України полковник Василь Осьодло та заступник начальника кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту кандидат психологічних наук, доцент полковник Сергій Василенко взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології».

З 30 листопада по 1 грудня 2017 року в Національному університеті цивільного захисту України Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС України), що у Харкові, відбулась ІV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології».

Цей науковий форум об’єднав понад 300 практичних психологів з усієї України: представників вищих навчальних закладів та наукових установ силових відомств України, провідних зарубіжних фахівців у галузі екстремальної та кризової психології з Італії, Нідерландів, Білорусі, Латвії, Литви, Чехії, Азербайджану, Куби.

Під час конференції відбулась церемонія нагородження почесними відзнаками ДСНС України та Національного університету цивільного захисту України практичних психологів, які проявили себе при наданні психологічної допомоги постраждалим у зоні проведення антитерористичної операції та провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців у галузі екстремальної та кризової психології. Так, почесною відзнакою ректора Національного університету цивільного захисту України «За людяність та професіоналізм» було нагороджено полковника Василя Осьодла.

Розпочалась конференція відкриттям виставки наукових досягнень у галузі екстремальної та кризової психології провідних вищих навчальних закладів силових міністерств та відомств України. У павільйоні Національного університету цивільного захисту України було презентовано першу у вітчизняній психологічній науці колективну монографію «Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології». А вже на секційному засіданні виступив заступник начальника кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту кандидат психологічних наук, доцент полковник Сергій Василенко.

За підсумками роботи IV науково-практичної конференції «Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології» було ухвалено резолюцію, що передбачає використання суспільством тези: «Антитерористична операція закінчиться лише тоді, коли останній її учасник психологічно повернеться із зони бойових дій додому»!