НУОУ

Про участь фахівців наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони у семінарі Протидія корупції у країнах Євразії (Чорноморського регіону) 11-12 квітня 2017 року

з 11 по 12 квітня 2017 р. в конференційній залі готелю Президент (місто Київ), фахівці наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони (далі Центру) приймали участь у семінарі на тему: “Протидія корупції”, який проводився для країн Євразії (Чорноморського регіону) Європейським центром дослідження безпеки імені Джоржа Маршала (далі Центр дослідження). Центр дослідження – є найважливішим інструментом співробітництва між США та Німеччиною, що сприяє стабілізації у сфері безпеки за рахунок укріплення демократичних інститутів та відносин, сприяє активним та мирним підходам щодо вирішення будь-яких конфліктів.Основними напрямками роботи учасників семінарубули визначені:

економічне обґрунтування пріоритетності боротьби з корупцією;

вивчення комплексного підходу з залученням усіх зацікавлених державних структур і громадянського суспільства до протидії корупції в країнах Чорноморського регіону;

виявлення можливостей для співпраці регіональних антикорупційних організацій в справі підвищення ефективності боротьби з корупцією.

Начальник Центру полковник Голота Олена Петрівна виступила у розділі дискусії: “Корупція в оборонному секторі” з презентацією на тему: “Зниження ризиків корупції у держаних оборонних закупівлях”. Презентація викликала жваву дискусію серед учасників семінару.

Семінар пройшов з залученням іноземних та вітчизняних фахівців, також серед запрошених доповідачів були: пан А. Ситник, директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), пан Н. Холодницький, керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури, а також пані Х. Деканоїдзе, колишній керівник Національної поліції України.Представники наукового Центру прийняли активну участь в обговореннях та отримали корисну інформацію про досвід боротьби з корупцією в інших державахі перспективи на майбутнє у цій сфері в Україні, для подальшого застосування вказаної інформації у роботі Центру.