НУОУ

Продовжується навчання на курсах підвищення кваліфікації фахівців з питань організації та проведення фізичної підготовки у військах (силах)

У навчально-науковому інституті фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського продовжується навчання на курсах підвищення кваліфікації фахівців з питань організації та проведення фізичної підготовки у військах (силах). До курсів залучено 12 фахівців фізичної підготовки військових частин та підрозділів Збройних Сил України.

Заняття зі слухачами проводять провідні фахівці фізичної підготовки Збройних Сил України, представники вищих навчальних закладів у сфері фізичного виховання та спортивних федерацій. До програми курсів включено ряд теоретичних, методичних та практичних занять, які висвітлюють сучасні тенденції розвитку, теорії та практики фізичної підготовки військ (сил).

Слухачі приймали участь в організації та проведенні суддівства в Спартакіаді серед структурних підрозділів університету, також ознайомилися з сучасною спортивною інфраструктурою Міністерства оборони України.