НУОУ

Продовжується навчання слухачів курсів іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського продовжується навчання офіцерів Збройних Сил України на курсах іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Сучасні вимоги, щодо поглиблення стратегічного партнерства України з НАТО, постійно зростаюча співпраця з іноземними партнерами, активна участь українських підрозділів у миротворчих, антитерористичних та пошуково-рятувальних операціях, багатонаціональних навчаннях та інших заходах міжнародного співробітництва обумовлюють підвищення ролі мовної підготовки у загальній системі підготовки особового складу Збройних Сил України.

Так, на виконання вимог Міністра оборони України у університеті з 01 лютого 2017 року проходять курси іноземних мов. Мета зазначених курсів – удосконалення знання англійської мови військовослужбовцями, які в подальшому братимуть участь у заходах міжнародного військового співробітництва Збройних Сил України з НАТО, направлятимуться за кордон для участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у складі національного контингенту та національного персоналу, до багатонаціональних органів військового управління, на навчання та яким знання іноземної мови необхідне для виконання службових обов’язків за посадами.

Протягом трьох місяців, першого семестру навчання, 62 слухачі опановували англійську мову. Вони вивчали граматику, лексику, фонетику та підвищували раніше засвоєні знання за допомогою науково-педагогічних працівників кафедри іноземних мов навчально-наукового центру іноземних мов університету.

У другому семестрі, який розпочався 11 травня 2017 року, слухачі курсів іноземних мов продовжують кропітку роботу щодо подальшого вдосконалення володіння основними видами мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письма) та підготовку до випускного тестування рівня володіння англійською мовою за мовним стандартом STANAG 6001.