НУОУ

Продовжуються практичні заняття з громадянами України, які проходять військову підготовку за програмою офіцерів запасу Рекомендовані

Понад 800 юнаків та дівчат, які представляють 48 вищих навчальних закладів столиці та всієї України, набувають практичних навичок армійської справи на військовому полігоні навчального центру Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Там продовжуються практичні заняття з громадянами України, які проходять військову підготовку за програмою офіцерів запасу на факультеті підготовки офіцерів запасу університету.

Під час проведення занять з вогневої підготовки студенти виконують вправи навчальних стрільб з автомата АК-74, кулемета ПКМ, гвинтівки СВД, гранатомету РПГ, пістолету ПМ, а також відпрацьовують вправи з метання ручних навчально-імітаційних та бойових гранат.

Крім того, важливою складовою польового виходу під час навчального збору із випускниками факультету підготовки офіцерів запасу є проведення занять із тактичної медицини.

Варто зазначити, що до проведення практичних занять з майбутніми офіцерами запасу залучені слухачі університету ‒ учасники АТО (ООС), які мають великий бойовий досвід. Під їх керівництвом студенти здобувають практичних навичок та закріплюють теоретичні знання з військової підготовки, отримані в ході навчання.

‒ Сподіваюся на ваше серйозне та відповідальне ставлення до проведення практичних занять, які надають вам унікальну можливість сформувати необхідні психологічні та професійні якості майбутніх офіцерів, ‒ наголосив керівник навчального збору перший заступник начальника університету генерал-лейтенант Віктор Тарасов.

За інформацією науково-педагогічних працівників факультету, залучених до проведення практичних занять, студенти-випускники демонструють належний рівень підготовки при виконанні вправ.