НУОУ

Проведення Міжнародного міжвідомчого семінару Бюро міжнародної мовної координації (BILC) з мовного тестування в навчально-науковому центрі іноземних мов

На досягнення Цілі партнерства G 1200.6 та відповідно до Плану заходів Міністерства оборони України та Збройних Сил України на 2017 рік за підтримки Представництва НАТО в Україні в навчально-науковому центрі іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проводиться п’ятий Міжнародний міжвідомчий науково-практичний семінар Бюро міжнародної мовної координації НАТО (BILC) з мовного тестування відповідно до мовного стандарту НАТО STANAG 6001 за участі кваліфікованих представників BILC.

Семінар складається з двох частин. У першій частині семінару беруть участь фахівці з мовної підготовки Збройних Сил України, а друга частина спланована для підготовки фахівців сектору безпеки та оборони України.

Семінар присвячений питанням розроблення мовних тестів з читання та аудіювання третього рівня (СМР 3), що є важливим для якісного оцінювання рівня володіння англійською мовою особового складу ЗС України.

Проведення семінару сприяє підвищенню кваліфікації фахівців з мовного тестування, отриманню ними теоретичних знань та практичних навичок з розроблення мовних тестів, підвищенню якості організації та проведення мовного тестування, розширенню взаємодії з BILC з питань удосконалення системи мовної підготовки і тестування.

По завершенню курсу всі учасники семінару отримають сертифікати BILC.