НУОУ

Проведення практичних занять з громадянами України, які проходять військову підготовку за програмою офіцерів запасу Рекомендовані

Сьогодні на військовому стрільбищі навчального центру Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (смт. Дівички), були проведені практичні заняття з громадянами України, які проходять військову підготовку за програмою офіцерів запасу на факультеті підготовки офіцерів запасу університету.

– Я впевнений, що під час проведення практичного заняття долаючи певні погодні умови, Ви з розумінням віднесетесь до практичної складової вашої підготовки – зауважив начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко, перед початком занять на військовому стрільбищі.

Під час проведення практичного заняття студенти проявили великий інтерес і старанність та успішно виконали вправи навчальних стрільб: з пістолета ПМ, з автомата АК-74, з кулемета РПК-74, з гранатомета РПГ-7 і відмінно відпрацювали початкову вправу з метання ручних навчально-імітаційних гранат.