НУОУ

Проведено чергові мобільні курси з питань запобігання корупції

Мобільні курси з питань запобігання корупції створені забезпечити належний рівень поінформованості серед військовослужбовців та працівників Збройних Сил України з питань протидії та запобігання корупції та є одним з основних елементів системи протидії корупції. Курси проводяться представниками наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського для представників обласних, міських та районних військових комісаріатів, військових частин гарнізонів.

На початку вересня чергові мобільні курси відбулись на базі Херсонського обласного військового комісаріату та військової частини А 1517. Близько сорока осіб, серед яких юристи, уповноважені з питань запобігання корупції та інші посадові особи, отримали теоретичну основу та яскраві приклади моделей поведінки у конкретних ситуаціях із запобігання та протидії корупційним проявам. У курсі брав участь представник Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України Ігор Красота.

У завершальному виступі начальник відділу наукового центру проблем запобігання корупції полковник Володимир Бевз підкреслив актуальність набутих знань та умінь.