НУОУ

Проведено додатковий збір із кандидатами на навчання на оперативно-стратегічному рівні підготовки Рекомендовані

Починаючи з поточного року, запроваджено нову систему відбору кандидатів на навчання до провідного вищого військового навчального закладу держави. Згідно Правил прийому до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського із вступниками організовано навчальні збори з метою підготовки до вступу та попередньої професійної діагностики офіцерів.

Протягом квітня-початку травня навчальні збори відбулися у різних регіонах України із кандидатами на навчання на оперативно-тактичному рівні підготовки в університеті.

Крім цього, під керівництвом заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майора Радіона Тимошенка днями проведено додатковий навчальний збір кандидатів на навчання на оперативно-стратегічному рівні підготовки.

Із вступниками, які за результатами попереднього збору набрали необхідну кількість балів та перейшли на наступний етап відбору, проведено контроль із визначення рівня фізичної підготовленості, контроль знань з фахової підготовки, а також організоване пробне тестування зі знання іноземної мови із використанням технологій дистанційного навчання, яке визначило рівень комунікативної та мовної компетенції офіцерів.

Наступним етапом вступної кампанії буде проведення контрольного тесту зі знання іноземної мови за місцями проходження служби військовослужбовцями через мережу “Інтернет”, яке проводитиметься у період з 10 по 25 травня.

За підсумками усіх етапів відбору буде сформовано рейтинг кандидатів на навчання на оперативно-стратегічному рівні та відібрано кращих офіцерів., які у подальшому прибудуть на вступні випробування до університету.

Керівник навчального закладу генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко порадив офіцерам, котрі бажають навчатися в університеті, ретельніше готуватися до прийдешніх вступних випробувань, зокрема, покращувати рівень фізичної підготовки.