НУОУ

Проведено мобільний курс з питань запобігання корупції у Збройних Силах України “Виховaння доброчесності тa зниження ризиків корупції”

Завершився мобільний курс з питань запобігання корупції у Збройних Силах України “Виховання доброчесності та зниження ризиків корупції”, який було проведено у місті Івано-Франківськ у період з 10 по 12 квітня 2018 року фахівцями наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету.

Курс прослухали 34 особи. Серед слухачів ̵ уповноважені з питань запобігання корупції у військових комісаріатах Івано-Франківської області, представники військових частин гарнізону.

У ході занять були висвітлені поняття корупції, шляхи зменшення корупційних ризиків. Слухачі отримали практичні навички з врегулювання конфлікту інтересів і реагування на ситуацію із корупційними ознаками. Жваве обговорення викликали практичні питання запобігання корупції.

Слухачі отримали практичний досвід розв'язання дилем, а отримана інформація про доброчесність та зниження ризиків корупції допоможе почуватися впевнено у професійній діяльності.