НУОУ

Проведено мобільний курс з питань запобігання корупції у Збройних Силах України “Виховання доброчесності та зниження ризиків корупції”

Завершився мобільний курс з питань запобігання корупції у Збройних Силах України “Виховання доброчесності та зниження ризиків корупції”, який днями було проведено у гарнізонному будинку офіцерів міста Вінниці та Вінницькому обласному військовому комісаріаті фахівцями наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Курс прослухала 51 посадова особа, визначена уповноваженою з питань запобігання корупції у органах військового управління, військових комісаріатах та військових частинах Вінницького гарнізону.

Окрім начальника наукового центру та представників центру, перед слухачами виступили: представник відділу з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України Котвіцький В.В. та представник військової прокуратури Вінницького гарнізону підполковник юстиції Парфьонов І.В.

Присутні, зокрема, ознайомились із визначенням, характеристиками корупції, шляхами зменшення ризиків корупції та отримали практичні навички з врегулювання конфлікту інтересів і реагування на ситуацію із корупційними ознаками. Під час проведення занять слухачі мали можливість ставити викладачам запитання та висловити власні думки щодо різних аспектів запобігання корупції, і моделювати проблемні питання під час практичної частини курсу для подальшого використання у ході занять за цією тематикою та у професійній діяльності.