НУОУ

Проведено випуск слухачів центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Рекомендовані

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся черговий випуск слухачів Вищих академічних курсів і курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

У період з 30 листопада по 27 грудня 2017 року здійснено підвищення кваліфікації військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та державних службовців Міністерства оборони України та Збройних Сил України за відповідними напрямами:

на Вищих академічних курсах:

з питань міжнародних відносин України;

на курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня:

з питань організації оперативної розвідки;

з питань інформаційно-пропагандистського забезпечення військ (сил);

науково-педагогічних працівників вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів (з питань педагогіки вищої військової школи).

На кожному із чотирьох курсів слухачі опанували та систематизували основи своєї професійної діяльності та її найважливіші аспекти, навчились ширше сприймати, аналізувати та подавати інформацію і набули практичних навичок для виконання посадових обов’язків.

Сьогодні в урочистій обстановці слухачам курсів вручили свідоцтва про підвищення кваліфікації. Привітали випускників керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, а також науково-педагогічні працівники, які доклали багато зусиль у підготовку фахівців зазначених напрямів. У свою чергу випускники курсів висловили слова щирої вдячності за високий професіоналізм науково-педагогічним працівникам університету та було відзначено високий рівень організації занять, значний об’єм інформації і використання досвіду АТО, а знання, які були отримані під час навчання дозволять покращити ефективність виконання функціональних обов’язків за посадами.