НУОУ

Проведено семінар “Програми НАТО з будування цілісності та виховання доброчесності”

У рамках Ініціативи Альянсу з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків в оборонних та безпекових інституціях (Ініціатива ВІ) у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся семінар “Програми НАТО з будування цілісності та виховання доброчесності” під керівництвом менеджера Програми пана Крістофера Штаудта.

В обговоренні питань семінару взяли участь представники університету, Національної академії внутрішніх справ України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Національної академії служби безпеки України, Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Цим заходом, підготовленим за ініціативи офісу зв’язку НАТО в Україні у тісній співпраці з науковим центром проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України, було продовжено низку семінарів, які присвячені проблемам запобігання корупції та розвитку доброчесності у секторі безпеки та оборони. Експерти Альянсу провели з учасниками заходу низку лекцій з стосовно цілісності, прозорості в управлінні персоналом, щодо цілісності та виховання доброчесності у операціях з підтримання миру, антикорупційного законодавства, а також важливості особистої доброчесності, честі та кодексу поведінки.

‒ Вирішити проблему корупції можна тільки реалізувавши цілий комплекс антикорупційних заходів, який повинен послідовно здійснюватися в кожній зі сфер суспільних відносин. Одним із шляхів формування сприятливого середовища для вирощування нульової толерантності до корупції у військовому середовищі і в суспільстві в цілому є проведення подібних просвітницьких заходів, зустрічей, лекцій, семінарів, де наші іноземні партнери діляться набутим досвідом, – наголосив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Віктор Тарасов.

Менеджер Програми НАТО Крістофер Штаудт повідомив, що співпрацю в рамках розглянутих актуальних питань протидії корупції буде продовжено та анонсував проведення наступних спільних заходів.