НУОУ

Проведено тактичні навчання з бойовою стрільбою з гаубиць Д-30 із майбутніми офіцерами запасу Рекомендовані

У період з 2 по 3 серпня проведено тактичні навчання артилерійської батареї з бойовою стрільбою з гаубиць Д-30 з закритої вогневої позиції з громадянами України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковою спеціальністю «Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії».

Тактичні навчання під час навчального збору є завершальною фазою військової підготовки солдатів (студентів), які проходять навчання в університеті за програмою підготовки офіцерів запасу.

Практична складова військової підготовки, яка проводиться на базі військового полігону навчального центру університету, надає можливість поглибити теоретичні знання осіб, котрі навчаються, та сформувати військово-професійні навички майбутніх офіцерів запасу.

За оцінкою наукових та наукових працівників університету, залучених до тактичних навчань, солдати (студенти) продемонстрували належний рівень підготовки під час виконання поставлених завдань. На рівні із юнаками себе досить активно проявили й дівчата.

Декілька із випускників профільної кафедри факультету підготовки офіцерів запасу вже мають наміри проходити службу в частинах і підрозділах артилерії після закінчення навчання.