НУОУ

Проведено урочисті заходи з нагоди вшанування військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни служби

У Національному університеті оборони України існує чимало традицій та ритуалів, які передаються від старших поколінь та вшановуються молодшими членами чисельного колективу навчального закладу. Серед таких – вшанування військовослужбовців строкової військової служби бази забезпечення навчального процесу, які вислужили встановлені терміни.

З цієї нагоди в університеті відбулися урочисті заходи для понад 50-ти юнаків – військовослужбовців бази забезпечення навчального процесу. Серед них восьмеро кращих військовиків звільнено в запас першої партії. До складу першої команди потрапили ті військовослужбовці, які сумлінно й зразково виконували свої посадові обов’язки, неодноразово заохочувались командирами. Такі, як земляки ‒ вихідці з Івано-Франківська ‒ Сергій Бондарчук та Михайло Гаджун, які стали прикладом для своїх товаришів по службі й зарекомендували себе грамотними та відповідальними солдатами.

Під час урочистостей від імені командування військового вишу заступник начальника університету генерал-майор Сергій Поздишев привітав юнаків із закінченням служби та заохотив їх грамотами, подяками та пам’ятними нагрудними знаками від начальника університету. А для деяких військовослужбовців приємною несподіванкою стали листи-подяки для їх батьків за добре виховання синів. Кільком строковикам було присвоєно чергові військові звання.

Присутньому на урочистих заходах особовому складу бази забезпечення навчального процесу університету було продемонстровано презентації із характеристиками кожного військовика, якого звільнюють.

Урочистий настрій доповнили музичні привітання за участю військовослужбовців бази та солістів військового оркестру університету.

А приємною згадкою про цей знаменний день буде загальна фотографія, яка збереже в історії цю подію.