НУОУ

Проведено випуск cлухачів центру перепідготовки та пiдвищення кваліфікації

28 листопада 2017 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

У період з 01 по 28 листопада 2017 року здійснено підвищення кваліфікації військовослужбовців за трьома напрямами:

з питань управління військовими частинами угрупування військ (сил) оперативних (повітряних) командувань Збройних Сил України, видів Збройних Сил України, Високомобільних десантних військ, Сил спеціальних операцій Збройних Сил України;

з питань бойового застосування механізованих (танкових) підрозділів та військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України та морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України;

з питань бойового застосування військових частин і підрозділів наземної, самохідної та реактивної артилерії.

Під час підготовки в стінах університету військовослужбовці поглибили знання, уміння і практичні навички, які ґрунтуються на досвіді проведення антитерористичної операції на сході України та дають можливість підтримувати їх професійний рівень та перспективи для просування по службі.

Разом з тим, під час відпрацювання практичної складової змісту навчання слухачі на навчально-матеріальній базі навчального центру університету (смт. Дівички) управляли вогнем дивізіону на імітаційних засобах з використанням апаратних і програмних засобів тактичного розвідувально-ударного комплексу “Кропива” та вдосконалювали практичні навички з проведення рекогносцировки на місцевості і організації взаємодії командира батальйону під час підготовки основних видів бою.

Слухачі успішно склали комплексний екзамен, за результатами якого отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації відповідного зразка. Під час церемонії випуску випускники наголосили на те, що отримані під час навчання у центрі знання, будуть успішно втілені у повсякденне життя та використані ними під час виконання службових обов’язків.