НУОУ

Проведено випуск слухачів центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

Сьогодні, 27 жовтня 2017 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся випуск слухачів Вищих академічних курсів і курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

У період з 29 вересня по 27 жовтня 2017 року здійснено підвищення кваліфікації військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та державних службовців Міністерства оборони України та Збройних Сил України за п’ятьма напрямами.

Навчання проводилося з метою оновлення та поглиблення знань, набуття практичних навичок:

на Вищих академічних курсах:

з питань воєнної безпеки та оборони;

з питань планування застосування, управління військами (силами) в операціях (бойових діях);

з питань економіки та організації розробки, виробництва, експлуатації, ремонту та утилізації військової техніки і;

з питань організації та проведення кадрової.

На курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня:

з питань організації зв’язку, радіотехнічного забезпечення та автоматизації управління Повітряних Сил Збройних Сил України, армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України та Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Під час підвищення кваліфікації проводились практичні заняття у Кадровому центрі Збройних Сил України, на базі військ та підприємствах військово-промислового комплексу.

На урочистостях з нагоди випуску слухачів були присутні керівний склад центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, начальники кафедр оперативного мистецтва інституту державного військового управління і керівництва військами в мирний час командно-штабного інституту застосування військ (сил) та науково-педагогічні працівники університету, які викладали на вищезазначених курсах.

Привітав випускників з успішним закінченням курсів начальник центру перепідготовки та підвищення кваліфікації полковник Олег Лісун, який у своїй промові висловив сподівання, що отримані знання та навички будуть застосовані слухачами у виконанні своїх посадових обов’язків та подякував науково-педагогічним працівникам університету і випускникам за плідну роботу, спрямовану на досягнення спільної мети під час навчання.

Начальники ведучих кафедр також привітали випускників із закінченням навчання та зосередили увагу на потребі їх постійного самовдосконалення, професійного зростання та духовного збагачення.