НУОУ

ПРИСВЯТА ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ Рекомендовані

У кожного є свій життєвий шлях. Хтось йде по вже протореним дорогам, А хтось, не прагнучи собі гучних звитяг, Йти іншим надає знання і змогу.

Учитель, вихователь, викладач – Робота ваша важить так багато! Студент, курсант чи учень, чи слухач Повинні вашу мудрість перейняти

Для них вона – в житті дороговказ, Це сила, професійність і натхнення. Вклоняємося кожному із вас, Ви – наші Прометеї сьогодення.

Несете ви усім вогонь знання, Який дає нам світло і надію. І ми тепер ідем не навмання, А впевнено у напрямку до мрії

Запалюєте ви в серцях вогні, А декому – даєте навіть крила. Щоб так було, повинні ви самі Літати, якщо навіть і несила.

Бо викладач – не просто рід занять, Не просто спосіб гроші заробляти, А це – покликання і тОму благодать, Хто в світ прийшов, щоб іншим викладати

Робота ця, звичайно нелегка. А часом, будем чесними, пекельна. Не вийде «від дзвінка і до дзвінка», Бо треба самовіддано й ретельно.

Посіяти в умах зернята знань, Зростити їх дбайливо і поволі, Щоб виправдати тонни сподівань На щастя, і на мир, на кращу долю.

Бо хтось, можливо, навіть з задніх парт, Хто зараз є лиш слухачем, студентом Колись для всіх нас стане – це не жарт! – Новим міністром або президентом.

І буде навіть згадувати вас Як у Шевченка – незлим тихим словом. І навіть більше – в думці повсякчас Вам дякувати буде знову й знову...

Усі ми дякуємо! Вам низький уклін! За працю, досвід, мудрість – вашу зброю, Бо ви нас піднімаєте з колін, Ведете у майбутнє за собою.

Ми за терпіння дякуємо вам! За труд ваш, вартий всіх гучних овацій, За те, що процвітає цей наш храм Науки і знання – на вашій праці.

Бажаємо вам довгих-довгих літ, Здоров’я, щастя, успіхів, наснаги. Думкам− високий радісний політ А на роботі – запалу й поваги.

В душі нехай співають солов’ї, Життя дарує дні ясні, яскраві. Бажаємо вам миру у сім’ї, У серці, і в думках і у державі.