НУОУ

Привітання Міністра оборони України з Днем університету та з нагоди випуску слухачів оперативно-стартегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки!

Шановні генерали, офіцери, працівники Збройних Сил України!

Щиро і сердечно вітаю науково-педагогічних і наукових працівників, слухачів та весь особовий склад Національного університету оборони України імені Івана Черняховського зі 103-річницею початку цілеспрямованої і системної підготовки військових фахівців.

Офіцери-випускники славетних вишів – від Миколаївського артилерійського училища і до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського завжди були символом честі і доблесті, мужності і вірності військовій присязі.

Сьогодні, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського по праву займає чільне місце в системі військової освіти нашої держави і є провідним навчально-методичним і науковим центром Збройних Сил України.

Щиро дякую численному університетському колективу за самовіддану та наполегливу працю у підготовці офіцерського корпусу для Збройних Сил України – офіцерів-патріотів і професіоналів-лідерів. Саме випускники університету зі своїми бойовими побратимами творять сьогодні новітню історію України з новими перемогами та героями, відстоюють право держави на незалежність, право народу на вибір шляху в майбутнє і почуття гордості за те, що ми ‒ українці.

Бажаю всьому особовому складу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського мирного неба над головою, міцного здоров’я, добробуту, стійкості духу та нових звершень в ім’я незалежної України!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Міністр оборони України

генерал армії України С.Т.ПОЛТОРАК