НУОУ

Привітання начальника Національного університета оборони України імені Івана Черняховського з Днем інженерних військ

Шановні військові інженери та ветерани інженерних військ!

Щороку 3 листопада Україна відзначає День інженерних військ!

Встановлення цього свята стало гідним вшануванням заслуг військових інженерів у справі зміцнення обороноздатності нашої держави.

Інженерні війська виконують найскладніші завдання інженерного забезпечення бойових дій наших підрозділів у районі проведення антитерористичної операції. Щоденно ризикуючи життям, особовий склад зведених загонів та груп саперів здійснює інженерну розвідку місцевості, розміновує та знешкоджує десятки вибухових предметів. Відтак забезпечує наближають нас до великої перемоги над ворогом!

Військовослужбовці інженерних військ здобули авторитет і повагу на міжнародному рівні. Ангола, Афганістан, Ліван, Косово, Ірак, Конго, Ліберія – це географія гідного виконання військового обов’язку воїнами у миротворчих місіях. Варто згадати, під час аварії на ЧАЕС саме інженерні війська першими знешкоджували наслідки величезної катастрофи.

Інженерні війська завжди у бойовій готовності, навіть у мирний час, адже на них лежить завдання боротьби з природними катаклізмами, захистом військових споруд і рятувальні роботи.

З нагоди професійного свята бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, родинного благополуччя та нових здобутків в ім’я зміцнення обороноздатності нашої Батьківщини – України.

Начальник Національного університету оборони

України імені Івана Черняховського

генерал-лейтенант А.М. СИРОТЕНКО