НУОУ

Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського із Днем танкістів

Шановні воїни-танкісти!

Щиро вітаю вас із Днем танкістів!

День танкістів як професійне свято військових фахівців, які належать до цього славетного роду військ, впроваджено у 1997 році Указом Президента України у підтримку ініціативи ветеранів танкових військ Збройних Сил України.

Україна вважається однією з провідних танкових країн світу, що має багаторічну історію становлення та розвитку танкових військ, які володіють великою вогневою міццю та ударною силою, високою маневреністю та є потужним броньованим захистом держави та важливою складовою бойового потенціалу Збройних Сил України.

Продовжуючи славетні традиції попередніх поколінь, воїни-танкісти під час виконання бойових завдань у ході антитерористичної операції почесно виконують свій конституційний обов’язок, демонструють вірність військовій присязі, високий професіоналізм та бойову майстерність.

Це свято, яке зустрічають воїни-танкісти, міцно тримаючи позиції на сході України, є символом глибокої всенародної поваги до їх мужності та героїзму.

Впевнений, що представники танкових військ й у подальшому будуть надійно обороняти незалежність та територіальну цілість нашої держави.

Бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, миру та благополуччя!

Зі святом!

Начальник Національного університету оборони України

імені Івана Черняховського

генерал-лейтенант А.М. СИРОТЕНКО