НУОУ

Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського із Днем знань

Шановні наукові, науково-педагогічні працівники та слухачі університету!

Прийміть щирі вітання з Днем знань, що розпочинає новий навчальний рік, який, я переконаний, принесе вам нові успіхи на ниві освіти та науки.

Вже не перший рік свято знань проходить в особливих обставинах для наших Збройних Сил, Українського народу і держави в цілому. Іспит у наших випускників-військовослужбовців приймає найсуворіший екзаменатор ‒ антитерористична операція, а вартістю нестачі знань, умінь і навичок військового фахівця є найцінніше людське життя.

Військова освіта і наука в цій новій реальності набуває першочергового значення, на кожного військового фахівця і представника викладацького складу Український народ покладає великі сподівання, адже нині у стінах Національного університету оборони України імені Івана Черняховського закладається майбутнє наших Збройних Сил, що стоятимуть на сторожі незалежності України та мирного життя її громадян.

Шановні викладачі!

Ваша праця є підґрунтям для розвитку творчого мислення, активної роботи ваших вихованців, тож активно заохочуйте їх до здобуття освіти, адже Збройним Силам України потрібні висококваліфіковані військові фахівці, здатні у складних умовах бойових дій приймати сміливі й виважені рішення.

Від вас багато в чому залежить, якими вони будуть, і наскільки міцним і надійним буде захист нашої держави ‒ України.

Закликаю кожного з вас переосмислити своє ставлення до змісту і методики викладання, ретельно проаналізувати власний багаж знань, умінь і навичок, скинути з нього непотрібний баласт, наповнити сучасною інформацією.

Шановні слухачі!

Ви ‒ майбутнє ядро наших Збройних Сил, тож гартуйте свою майстерність у навчальних аудиторіях і на полігонах. Ваше навчання ‒ це шлях до набуття досвіду та вміння у військовій справі, перевіряти які багатьом з вас доведеться у реальному бою. Зачерпніть з джерела знань вашого навчального закладу якнайбільше, зростайте духовно ‒ і ви станете не тільки висококваліфікованими військовиками, але й для своїх підлеглих справжніми батьками-командирами, вихователями. Ви будете відповідати не тільки за себе, але й за особовий склад вашого підрозділу, вам матері довірять своїх синів.

Будьте взірцем бездоганного виконання почесного обов’язку перед Батьківщиною, який нині для вас полягає у старанному навчанні, творчій співпраці з науково-педагогічними працівниками, наполегливій роботі над собою, плекайте в собі потребу постійного самовдосконалення, професійного зростання, духовного збагачення. У цей надскладний для країни час вам випало вчитися не тільки на прикладах давніх воєн, але й на сучасному досвіді антитерористичної операції. Рівняйтеся на новітніх героїв України, які часто ціною свого життя і здоров’я відстоювали право держави на незалежність, право народу на вибір шляху в майбутнє.

Сьогодні довіра до армії особливо висока, і саме вам кріпити її в найближчому майбутньому своєю ратною працею. Гідно несіть високе звання військовослужбовця і патріота України. Ви відповідальні перед народом за оборону України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності.

Бажаю вам успіхів у новому навчальному році, доброго здоров’я, творчої наснаги, здійснення особистих мрій та сподівань, непохитної віри в нашу перемогу.

Начальник Національного університету оборони України

імені Івана Черняховського

генерал-лейтенант А.М. СИРОТЕНКО