НУОУ

Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з Днем працівників освіти Рекомендовані

Шановні освітяни!

Сердечно вітаю вас з нагоди відзначення Дня працівників освіти!

Це по-справжньому всенародне свято людяності й доброти, мудрості, порядності, надії, віри і любові.

В цей день кожен з нас мимоволі згадує свого Вчителя. Людину, котра долучила нас до книги, запалила іскорку знань, стала для нас старшим другом і тактовним наставником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Сьогодні маю честь сердечно привітати багаточисельний колектив університету із професійним святом, яке об’єднує всіх, чия творча самовіддана праця, педагогічна майстерність і наполегливість формує нинішній і майбутній офіцерський корпус Збройних Сил України – офіцерів-патріотів і професіоналів-лідерів.

Нам є чим і ким пишатися.

З гордістю відзначаю, що в нас сконцентровано потужний науково-педагогічний потенціал. А це – 66 докторів (професорів) та 270 кандидатів наук (доцентів). Проведення навчально-виховного процесу забезпечують понад 300 професійно підготовлених науково-педагогічних працівника.

Мої щирі слова вдячності за нелегку щоденну працю начальникам інститутів, центрів, кафедр та всьому професорсько-викладацькому складу університету.

Всі поставлені перед нами завдання щодо якісної підготовки військових фахівців наш колектив виконує з честю.

Підтвердженням сказаного мною є те, що наші випускники сьогодні обіймають практично всі ключові посади в усіх ланках військового управління Міністерства оборони України, Генерального штабу, в командуваннях видів Збройних сил, оперативних командуваннях, військових частинах та підрозділах.

Завдячуючи саме вам, сьогодні Збройні Сили України ефективно поєднують теорію і практику застосування військ (сил) під час відбиття збройної агресії Російської Федерації проти нашої держави.

Шановні колеги! Окремі слова вдячності та командирської підтримки я адресую слухачам, ад’юнктам і докторантам.

Нехай кожна мить вашого перебування в університеті буде плідною та ефективною. Оволодівайте найновішими досягненнями освіти та науки. Все, що ви побачите й почуєте, усе, що створите власними зусиллями й розумом, піде на користь Україні.

Шановні наші освітяни! Маю честь сьогодні ще раз подякувати всім і кожному з Вас за ваш внесок у нашу спільну справу. Я переконаний, самовіддана праця кожного із вас й надалі буде міцним підґрунтям для нашої спільної перемоги над ворогом.

Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму, натхнення і здійснення всіх мрій та задумів, щедрих урожаїв на освітянській професійній ниві.

Нехай успіхи і перемоги окрилюють вас на нові звершення і здобутки в ім’я зміцнення боєздатності Збройних Сил та процвітання України.

Зі святом!

Слава Україні!

Начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

генерал-лейтенант А.М. СИРОТЕНКО