НУОУ

Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з Днем працівників освіти

Шановні освітяни!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Щорічно у першу неділю жовтня держава відзначає День працівників освіти. Національний університет оборони України імені Івана Черняховського – провідний військовий навчальний заклад, який реалізує державну політику підготовки фахівців оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів.

Науково-педагогічні працівники вишу відрізняються високим професіоналізмом. На вас покладено винятково важливе завдання: виховання нового покоління офіцерів, командирів Збройних сил України, підготовка їх до професійного виконання службових обов’язків на рівні сучасних європейських вимог, ефективного використання озброєння та військової техніки.

Суттєві зміни у завданнях та структурі Збройних сил України, особливо у зв’язку із подіями на сході України, вимагає значних перетворень у системі військової освіти та організації підготовки офіцерських кадрів.

У ці нелегкі часи український народ піднявся на захист своєї Батьківщини, її недоторканності та територіальної цілісності. Українська армія має традиційно високу довіру суспільства. Підготовлені вами офіцери виправдують цю довіру своєю ратною службою.

Шановні колеги! Ваша творча, самовіддана праця, педагогічна майстерність забезпечують успішне навчання нинішніх та майбутніх поколінь захисників Вітчизни. Ваш внесок у справу виховання патріотів і надалі сприятиме розвитку національної військової школи!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Бажаю вам міцного здоров’я, сімейної злагоди, творчої наснаги та енергії, щоб і надалі застосовувати ваші уміння і досвід у справі розвитку військової освіти та підвищення боєздатності Збройних сил України.

Начальник Національного університету оборони України

імені Івана Черняховського

генерал-лейтенант А.М. СИРОТЕНКО