НУОУ

Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з Міжнародним днем прав жінок і миру

Дорогі наші жінки!

Вітаю вас зі святом весни, краси та гармонії – Міжнародним жіночим днем!

Свого часу французький поет Шарль Бодлер сказав, що жінка – це запрошення до щастя. Саме ви несете у світ життя, чуйність, ніжність, красу і турботу, виховуючи дітей, зігріваючи рідних та близьких любов’ю. Від вас залежить родинне щастя, сімейний затишок і майбутнє дітей і саме ви надихаєте нас на шляхетні вчинки і добрі справи.

Особливі слова вдячності – представницям прекрасної статі, життя яких пов’язане із Національним університетом оборони України: офіцерам, прапорщикам, військовослужбовцям військової служби за контрактом, працівникам Збройних Сил України, науковим та науково-педагогічним працівникам, методистам, операторам, лаборантам, відповідальним виконавцям, бухгалтерам, бібліотекарям, зв’язківцям, медичним працівникам, кухарям, прибиральницям та будівельникам, інженерам, музикантам, редакторам і багатьом-багатьом іншим наша шана та повага.

Шановні жінки, зичу вам міцного здоров’я, гарного настрою, добра та благополуччя, справжнього щастя та кохання, багато світлих і радісних весен! Нехай у вашому домі завжди панує взаєморозуміння та злагода, а у серці – весняно-ніжні почуття!

Зі святом вас, наші дорогі жінки!

генерал-лейтенант А. М. СИРОТЕНКО