НУОУ

Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з нагоди Дня Збройних Сил України

Шановні захисники України!

Дорогі ветерани!

У цей урочистий день прийміть мої щирі вітання з професійним святом – Днем Збройних Сил України.

Прийняте в 91-му році керівництвом держави і Верховною Радою законодавче рішення щодо створення Збройних Сил України, мало правдиве історичне підґрунтя. З покоління в покоління, від прадіда до діда, від батька до сина наш український народ свято переймав науку перемагати, героїку подвигів, яскравих вчинків і славетних ратних справ.

Особливо актуального значення ці слова набули протягом чотирьох останніх років, років серйозних випробувань, ціна яким – незалежність та територіальна цілісність нашої держави.

Сьогодні український народ пишається своїм військом і саме головне ‒ довіряє йому. Боєздатні Збройні Сили України ‒ це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах та працюючи на оборонних підприємствах.

З гордістю відзначаю, що у нашому університеті сконцентровано науковий та науково-педагогічний потенціал, який спроможний виконати всі поставлені перед нами завдання щодо якісної підготовки військових фахівців і з честю ці завдання виконує.

Вітаю всіх із 26-ою річницею Збройних Сил України. З нагоди свята висловлюю щиру подяку багаточисельному колективу університету за сумлінне виконання своїх обов’язків. Бажаю вам, шановні друзі, добра і злагоди, здоров’я і сімейного благополуччя. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, за її Збройні Сили, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього наших нащадків.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

генерал-лейтенант А.М. СИРОТЕНКО