НУОУ

Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з нагоди 25-ї річниці воєнної розвідки України

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани воєнної розвідки України!

Щиро вітаю вас із 25-ю річницею воєнної розвідки України!

Чверть століття воєнна розвідка надійно стоїть на захисті національних інтересів України, забезпечує достовірною розвідувальною інформацією Збройні Сили України та своєчасно виявляє зовнішні воєнні загрози, а її особовий склад є прикладом самовідданого служіння Батьківщині.

В умовах продовження гібридної війни проти України ваша розвідувальна діяльність як ніколи набуває особливого значення. У цей складний для нашої держави час воїни-розвідники одними з перших зустрічають ворога, з честю та гідністю виконують найскладніші завдання в ході антитерористичної операції на сході України, застосовуючи сучасні новітні технології під час ведення бойових дій.

Вдячний всім вам за патріотизм, високий професіоналізм, мужність і відвагу у справі захисту незалежності та територіальної цілісності нашої держави.

Схиляю голову перед героями-розвідниками, які поклали своє життя за мирне майбутнє України.

Окремі слова подяки та шани висловлюю ветеранам воєнної розвідки, на героїчних вчинках яких виховується нинішнє покоління розвідників.

З нагоди професійного свята бажаю всьому особовому складу та ветеранам воєнної розвідки України щастя, здоров’я, незламності духу та нових успіхів і перемог в ім’я України!

Начальник Національного університету оборони України

імені Івана Черняховського

генерал-лейтенант А.М. СИРОТЕНКО