НУОУ

Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з Днем ракетних військ і артилерії

Товариші генерали, офіцери, прапорщики, сержанти і солдати!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем ракетних військ і артилерії!

Артилерія є одним з найстаріших родів військ, який протягом своєї багатовікової історії завжди був головною вогневою силою, що забезпечувала успіх бою.

Дата свята присвячена початку операції звільнення Києва від німецьких загарбників. 3 листопада 1943 року в складних умовах під час битви за Дніпро радянська артилерія забезпечила прорив укріпленої оборони німців.

Без артилерійської підтримки практично неможливо здобути перемогу у битві. Від вашої потужності і точності залежать долі тих, хто йде попереду. Завдяки вашій підтримці основні сили армії можуть вести бої без значних втрат.

Своїми досягненнями у бойовій підготовці військовослужбовці на належному рівні підтримують бойову готовність, примножують славні бойові традиції воїнів-ракетників та артилеристів попередніх поколінь. Свідченням цього є мужність, героїзм та самовідданість особового складу під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Бажаю Вам завжди бути кращими та уособлювати собою звання офіцера. Гідно несіть ім’я артилериста, незважаючи на перепони, які стають на вашому бойовому та особистому життєвому шляху!

Начальник Національного університет оборони

України імені Івана Черняховського

генерал-лейтенант А.М. СИРОТЕНКО