НУОУ

Привітання тимчасово виконуючого обов’язки начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенанта Анатолія Сиротенка з Днем університету та з нагоди випуску слухачів

Шановні товариші генерали та офіцери,
працівники Збройних Сил України!

Щиро і сердечно вітаю ветеранів, наукових і науково-педагогічних працівників, слухачів та весь численний колектив університету зі 103-річницею початку цілеспрямованої та системної підготовки військових фахівців в цих овіяних історією навчальних корпусах, 25-річницею створення провідного вищого військового навчального закладу нашої незалежної держави України та з черговим випуском офіцерів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки.

Сто три роки тому на цьому історичному місці була започаткована естафета військової освіти, славних офіцерських традицій і ратних справ.

Офіцери-випускники славетних вишів – від Миколаївського артилерійського училища і до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського завжди були символом честі і доблесті, мужності і вірності військовій присязі.

Саме в цих древніх, насичених духом патріотизму і любові до своєї Батьківщини стінах, було підготовлено тисячі офіцерів.

Сьогодні, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського по праву займає чільне місце в системі військової освіти нашої держави і є провідним навчально-методичним і науковим центром Збройних Сил України.

Авторитет нашої Альма-матір, а саме: Академії Збройних Сил України, Національної академії оборони України та Національного університету оборони України імені Івана Черняховського досягався завдяки напруженій та багатогранній праці керівного складу, науково-педагогічних та наукових працівників, слухачів університету та особового складу підрозділів забезпечення. Вашими зусиллями за цей час формувалася навчально-матеріальна база, вдосконалювався навчально-виховний процес, набирала нових та якісних обертів наукова робота, досягалась заслужена повага серед інших вищих військових навчальних закладів держави, створювались багаті й славні традиції.

Сьогодні я маю честь з почуттям великої вдячності засвідчити шану та повагу керівникам нашого навчального закладу, які на різних етапах його становлення доклали значних зусиль для його подальшого розвитку.

А саме: генерал-лейтенантам БОРИСКІНУ Валентину Даниловичу та РОМАНЕНКУ Олегу Петровичу (на превеликий жаль їх вже немає серед нас), генерал-полковникам ПАЛІЮ Віктору Миколайовичу та ТОЛУБКУ Володимиру Борисовичу, генералу армії України РАДЕЦЬКОМУ Віталію Григоровичу, генерал-лейтенанту ТЕЛЕЛИМУ Василю Максимовичу.

Вагомий вклад в становлення навчального закладу та організацію навчального процесу внесли перші начальники кафедр, які сьогодні продовжують працювати і передають свій багатий практичний досвід слухачам.

Я дякую і висловлюю шану і повагу нашим колегам-ветеранам, які беззмінно протягом від двадцяти років до півстоліття активної фізичної і розумової діяльності віддають себе справі, якій присвятили своє життя. Тридцять наших колег мають стаж трудової діяльності від 25 до 40 років безпосередньо на цій території.

Честь вам і наш доземний уклін наші ветерани.

Найщиріші слова вдячності генералам та офіцерам, які прийшли в наш навчальний заклад з високих посад у Збройних Силах і сьогодні продовжують передавати свій багатий практичний досвід слухачам.

Дякую за службу офіцерам, прапорщикам, військовослужбовцям військової служби за контрактом, солдатам строкової служби 33 БЗНП, працівникам Збройних Сил України, всім науковим та науково-педагогічним працівникам, методистам, операторам, лаборантам, відповідальним виконавцям, бухгалтерам, бібліотекарям, поварам, прибиральницям, будівельникам та представникам інших професій. Окремі слова вдячності напередодні Дня медичного працівника колективу нашої медичної служби та поліклініки.

Всім Вам – наша шана та повага!

Шановні друзі!

Для всіх нас історичний шлях університету – це роки плідної та наполегливої праці, втіленої в конкретні досягнення та здобутки.

Разом з тим, поряд з усіма перемогами і досягненнями, ми маємо розуміти і усвідомлювати, що виконання завдань керівництва держави в питаннях реформування Збройних Сил України загалом і у сфері військової освіти зокрема, потребує нових сучасних ефективних і мабуть не завжди стандартних підходів.

Ці надзвичайно складні для країни часи вимагають продуманих, конструктивних рішень і практичних, ініціативних дій щодо якості підготовки як слухачів так і викладачів, від рівня усвідомлення кожним з нас відповідальності за захист рідної землі.

Маю честь сьогодні ще раз подякувати всім і кожному з Вас за ваш внесок у нашу спільну справу. Я переконаний, наша робота і наполегливість у досягненні мети буде і надалі міцним підґрунтям для формування майбутнього офіцерського корпусу Збройних Сил України – офіцерів-патріотів і професіоналів-лідерів, достойних продовжувачів славних традицій вітчизняного війська.

З нагоди свята висловлюю подяку особовому складу університету за сумлінне виконання службових обов’язків.

Зичу Вам міцного здоров’я, незламного духу, успіхів в служінні своїй Батьківщині, в ім’я миру, спокою і благополуччя українського народу. Хай щастить вам, вашим сім’ям, рідним і близьким. Зі святом вас!

Слава Україні!