НУОУ

Привітання тимчасово виконуючого обов’язки начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенанта Анатолія Сиротенка з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Шановні товариші генерали, адмірали та офіцери, працівники Збройних Сил України! Шановні колеги!

Сердечно вітаю Вас з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України! Відповідно до Указу Президента України від 12 червня 2015 року №331 щорічно у першу неділю липня у державі відзначається День Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

В умовах, коли на Сході країни не припиняються бойові зіткнення, коли з вини недругів самостійної і цілісної України гинуть люди – офіцери, старшини, матроси Військово-Морських Сил мужньо виконують свій військовий обов’язок із захисту рідної землі від загарбників, а підрозділи національного флоту виконують бойові завдання з оборони країни з морських напрямків.

Агресивні дії противника в Чорному та Азовському морях, в безпосередній близькості до узбережжям України, підтверджують необхідність нагального розв’язання проблем розвитку військово-морських спроможностей держави. Тому сьогодні керівництвом держави значна увага приділена питанням розвитку Військово-Морських Сил, а наказом Міністерства оборони України від 02 лютого 2017 року № 66 цей рік у Збройних Силах України оголошений Роком Військово-Морських Сил.

Сьогодні в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, згідно із затвердженим планом заходів Року Військово-Морських Сил, в інтересах вітчизняного флоту продовжується підготовка відповідних фахівців, а також інтенсивна, багатопланова навчальна та наукова робота. Так, тільки у травні було проведено Міжнародний науковий форум, здійснено експериментальну перевірку тактики дій нових бойових катерів з використанням системи імітаційного моделювання університету, наразі триває розроблення нової редакції Бойового статуту Військово-Морських Сил.

Впевнений, що завдання з підготовки в університеті фахівців для Військово-Морських Сил будуть виконані, а національний флот отримає до своїх лав справжніх патріотів, лідерів, професіоналів військової справи. Патріотизм, витримка і відданість справі збройного захисту Батьківщини — саме ці якості сьогодні найбільшою мірою притаманні українським військовим морякам.

Шановні товариші! Ще раз вітаю Вас з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України! Бажаю усім міцного здоров’я, благополуччя, подальших успіхів у ратній праці, мирного неба над головою!

Слава Україні!