НУОУ

У Національній академії сухопутних військ м. Львова проведено заняття з курсу “Розбудова доброчесності та зниження ризиків корупції”

На виконання Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2015–2017 роки, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 30.07.20015 № 374 та на запрошення британського військового радника Міністра оборони України, 08 квітня 2017 року у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) представниками наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського було проведено курс “Розбудова доброчесності та зниження ризиків корупції.

На заняттях були присутні офіцери постійного складу факультету ракетних військ і артилерії академії та Міжнародного центру миротворчості та безпеки (смт. Старичі, Львівська обл.).

В рамках курсу слухачам були запропоновані лекції “Корупція та прозорість – загальна характеристика”, “Правові засади запобігання корупції” та “Розбудова доброчесності та запобігання корупції у військових конфліктах”. Офіцери, зокрема, ознайомились із визначенням, характеристиками корупції, інструментами вимірювання рівня корупції, які використовуються міжнародною неурядовою організацією Трансперенсі Інтернешнл та ризиками корупції у секторі безпеки та оборони. Слухачам було надано інформацію щодо правових засад запобігання корупції і поради щодо практичних кроків, які можуть застосовуватись для запобігання та протидії корупційним проявам.

Наприкінці курсу слухачам були надані інформаційно-довідкові матеріали та поради з питань запобігання та протидії корупції під час проходження військової служби.