НУОУ

Розбудова доброчесності та зниження ризиків корупції” з офіцерами та сержантами військової частини – польова пошта В2010 (м. Житомир) 15 квітня 2017 року

На виконання Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2015–2017 роки, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 30.07.20015 № 374 та на запрошення британського військового радника Міністра оборони України, 15 квітня 2017 року у військової частини – польова пошта В2010 (м. Житомир) представниками наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського було проведено курс “Розбудова доброчесності та зниження ризиків корупції.

В рамках курсу слухачам були запропоновані лекції “Корупція та прозорість – загальна характеристика”, “Правові засади запобігання корупції” та “Розбудова доброчесності та запобігання корупції у військових конфліктах”. Офіцери та сержанти, зокрема, ознайомились із визначенням, характеристиками корупції, інструментами вимірювання рівня корупції, які використовуються міжнародною неурядовою організацією Трансперенсі Інтернешнл та ризиками корупції у секторі безпеки та оборони. Слухачам було надано інформацію щодо правових засад запобігання корупції і поради щодо практичних кроків, які можуть застосовуватись для запобігання та протидії корупційним проявам.

Наприкінці курсу слухачам були надані інформаційно-довідкові матеріали та поради з питань запобігання та протидії корупції під час проходження військової служби. На заняттях були присутні 20 офіцерів та сержантів військової частини.