НУОУ

Розпочався черговий курс “Виховання доброчесності та зниження ризиків корупції”

Розпочався черговий курс “Виховання доброчесності та зниження ризиків корупції”, який буде проведено у період з 11 по 15 вересня 2017 року фахівцями наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету.

Підготовку на курсі проходитимуть 21 слухач ‒ керівники та особи, визначені уповноваженими з питань запобігання корупції в обласних військових комісаріатах та міському військовому комісаріаті у м. Києві.

Відкриття курсу відбулось за участі заступника радника Міністра оборони України від Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії пана Робіна Сіворда, який розповів про основні напрямки співпраці Великої Британії та Міністерства оборони України та Збройних Силах України стосовно питань розбудови доброчесності та запобігання корупції, а також ролі британської сторони та міжнародної неурядової організації Transparency International у цій справі. Відкриття продовжила начальник наукового центру кандидат економічних наук, доцент, полковник Олена Голота, яка розповіла про структуру курсу, про тематику лекцій та практичних занять.