НУОУ

Розпочався курс “Виховання доброчесності та зниження ризиків корупції”

Розпочався черговий курс “Виховання доброчесності та зниження ризиків корупції”, який буде проведено у період з 09 по 13 жовтня 2017 року фахівцями наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету.

На курсі навчаються посадові особи, які визначені відповідальними за виконання антикорупційних програм на державних підприємствах, які входять до сфери управління Міністерства оборони України.

Відкриття курсу відбулось за участі заступника радника Міністра оборони України від Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії пана Робіна Сіворда, який розповів щодо актуальності питання запобігання корупції, основних напрямків співпраці Великої Британії та Міністерства оборони України (Збройних Сил України) стосовно питань розбудови доброчесності та запобігання корупції, а також ролі британської сторони та міжнародної неурядової організації Transparency International у цій справі. У своїй промові начальник наукового центру кандидат економічних наук, доцент, полковник Олена Голота розповіла про структуру курсу, про тематику лекцій та практичних занять.