НУОУ

З військовослужбовцями університету проводяться тренажі з рукопашного бою та вогневої підготовки

Відповідно до рішення начальника університету на об’єктах навчально-спортивної бази навчально-наукового центру фізичної підготовки та спортивно-оздоровчих технологій проводяться щоденні додаткові заняття з рукопашного бою та вогневої підготовки.

Практичні заняття з рукопашного бою спрямовані на формування та розвиток у військовослужбовців університету навичок, необхідних для знешкодження противника, самозахисту та виховання впевненості у власних силах.

До змісту занять з рукопашного бою включені прийоми бою зі зброєю та без зброї, прийоми самозахисту, звільнення від захватів, обеззброєння противника, больові та спеціальні прийоми.

Заняття з вогневої підготовки в електронному тирі спрямовані на вдосконалення у військовослужбовців університету навичок ведення вогню з лазерного пістолета ЛТ-110ПМ.

Інтерактивна програма дає змогу виконувати різноманітні вправи для відпрацювання техніки стрільби з різних положень з урахуванням часу доби (день/ніч), вибору способу показу цілей (упорядковано або випадково), фону мішеневого поля, зміни швидкості і напряму руху цілі, а також надає звукове супроводження виконання вправ.