НУОУ

Курсанти Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету склали Військову присягу Рекомендовані

У День знань майбутні фахівці фізичної підготовки і спорту, які розпочинають підготовку на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, склали Військову присягу на вірність українському народові.

У січні 2018 року у складі університету було створено єдиний в Україні Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій. Цей навчальний підрозділ готуватиме фахівців фізичної підготовки і спорту для Збройних Сил України та інших силових структур.

В Інституті отримано ліцензування на підготовку курсантів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» за спеціальністю «Фізична культура і спорт».

‒ З нового навчального року підготовку в Навчально-науковому інституті фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій починають 17 курсантів. По закінченню навчання вони призначатимуться на посади начальників фізичної підготовки у військові частини Збройних Сил та інших військових формувань. Унікальна навчально-матеріальна база Національного університету оборони України дозволяє готувати спеціалістів високого ґатунку за цим профілем,‒ розповів начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов.

Після складання вступних випробувань до Інституту протягом місяця курсанти проходили первинну військово-професійну підготовку на базі навчального центру університету.

Серед тих хлопців, хто вступив цього року до Інституту, є військовослужбовці служби за контрактом, а також вихованці Військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Решта – лише розпочинають свій шлях у війську. Кілька юнаків є майстрами спорту та кандидатами в майстри спорту.

У перший день вересня у приміщенні Національного військово-історичного музею України 12 курсантів-першокурсників склали Військову присягу на вірність українському народові. Молодих захисників Вітчизни щиро привітали почесні гості: представники Міністерства оборони України, керівництво університету, викладачі, батьки та рідні.

Також вперше, за інформацією начальника Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України полковника Олександра Петрачкова, поточного року розпочато підготовку військових фахівців оперативно-тактичного рівня з організації фізичної підготовки і спорту у військах (силах).