НУОУ

Експертні переговори: “Наукове обґрунтування процесу оборонного планування за стандартами НАТО” Рекомендовані

Заступник начальника Центру – начальник науково-дослідного управління (проблем воєнної політики та воєнної стратегії) Центру воєнно-стратегічних досліджень полковник В’ячеслав Семененко у складі делегації Міністерства оборони України 26 – 27 вересня 2018 року в м. Вільнюс, Литовська Республіка, прийняв участь у проведенні робочих зустрічей з представниками Міністерства оборони Литовської Республіки та Штабу Оборони Литовської Республіки, відповідальними за оборонне планування.

В результаті робочих зустрічей колеги зі збройних сил Литовської Республіки поділились власним досвідом проведення процедур оборонного планування, методологією їх здійснення, методами, що при цьому застосовувались. Представники делегації Міністерства оборони України в рамках зустрічей доповіли, які завдання визначені перед оборонним відомством напередодні чергового циклу оборонного планування, котрий розпочнеться після виборів Президента України наступного року. В дружній бесіді були обговорені проблеми та шляхи їх подолання, засновані на досвіді країн-членів НАТО, їх процедур та стандартах.

Також, представники делегації взяли участь в урочистому прийомі Посла України в Литовській Республіці з нагоди 27 річниці Дня Незалежності України та 100 річниці з Дня відновлення Української державності.